Manifestaciji je prisustvovao i gradonačelnik Bijeljine LJubiša Petrović, koji je istakao značaj podrške ženskom sportu.
– Iz Bijeljine danas šaljemo poruku da ženski fudbal zaslužuje promociju. Grad će sportu pružati podršku, a u narednom periodu će biti novih vidova materijalne podrške za odlazak na takmičenja – poručio je Petrović.
Predsjednik, osnivač i trener Ženskog fudbalskog kluba „Radnik Betole“ Dragan Jevtić podsjetio je da je riječ o…