Бакире, зову ме људи и кажу да си остарио и посенилио. Да свашта трабуњаш, написао је лидер СНСД Милорад Додикна Иксу.
– Нејак си ти за мене. Немаш ни ти довољно кила. И никада се нећеш угојити – написао је Додик лидеру СДА.
Бакире, зову ме људи и кажу да си остарио и посенилио. Да свашта трабуњаш.
Нејак си ти за мене.
Немаш ни ти довољно кила.
И никада се нећеш угојити.— Милорад Додик (@МилорадДодик) Јуне 23, 2026


