Милорад Додик: Причао сам са Бакиром Изетбеговићем, наставак слиједи

ИЗВОР:Nezavisne

Предсједник СНСДМилорад Додикобјавио је на друштвеној мрежи X да је разговарао са лидером СДАБакиром Изетбеговићем те најавио наставак.

„Причао сам са Бакиром. Наставак слиједи“, написао је Додик на свом налогу на друштвеној мрежи Икс.

Подсјећамо, Милорад Додик је раније данас реаговао на изјаве Изетбеговића, који је рекао да  се „Милорад Додик неком силом мора ријешити“,  на шта је Додик одговорио казавши да је отпоран на пријетње, али да не воли недоречене ствари.

Извор: Nezavisne
Фото: Twitter / @МилорадДодик
Будите уз Моју Републику
Пратите нас и понесите дио Републике Српскеса собом
За још вијести, прича, видео прилога и занимљивости из Републике Српске, запратите нас на Instagramу и Facebookу. Ако желите поклон са мотивима Српске, посјетите наш е-схоп и погледајте мајице, дуксерице, шоље, заставе, привјеске и друге производе.

Најновији чланци

Повезани чланци