Припадници Министарства унутрашњих послова Републике Српске успјешно су завршили обуку „Одговор на терористичке инциденте“, коју је за припаднике полицијских агенција у БиХ организовао Стејт департмент.
Циљ обуке је био унапређење знања и практичних вјештина за ефикасно реаговање у случају терористичких пријетњи.
Обука је реализована од 22. до 26. јуна, објавио је МУП на Instagramу.



