Процес документовања и снимања свједочанстава о страдању српског народа у Одбрамбено-отаџбинском рату одвија се у континуитету, у оквиру сарадње Меморијалног центра Републике Српске и Града Бијељина.
Циљ пројекта је стварање трајне архивске грађе кроз аутентичне исповијести чланова породица погинулих и несталих бораца, цивилних жртава, као и свих осталих свједока овог периода.

Како се пријавити?
Процес снимања је сталан, а позив отворен за све заинтересоване грађане који желе да оставе трајни запис и допринесу очувању истине.
Контакт за пријаве и информације: Одјељење за борачко-инвалидску и цивилну заштиту Града Бијељина Удружења проистекла из Одбрамбено-отаџбинског рата на територији Града




