Жена која је данас скочила са Градског моста у Бањалуци спасена је захваљујући брзој реакцији грађана који су се затекли у близини и пружили јој прву помоћ до доласка Хитне помоћи.
Речено је то Срни у Полицијској управи Бањалука.
Из полиције су навели да им је око 12.00 часова пријављено да је жена скочила са моста, те да су полицијски службеници изашли на терен.
„Прву помоћ су јој пружили грађани, а потом је преузела Служба хитне медицинске помоћи“, навели су из бањалучке полиције.
Подсјећамо, Аваз је пренио да је жену спасио Данијел Делић, који је сједио на оближњем сплаву са пријатељима.



