У сједишту Владе Републике Српске данас ће бити организован пријем за 550 ученика и просвјетних радника са Косова и Метохије, који бораве у Српској у оквиру програма „Спојимо дјецу Косова и Метохије и Републике Српске“.
Свечаном пријему присуствоваће предсједник Владе Републике Српске Саво Минић.
Дјеца и њихови пратиоци гости су у 20 градова и општина у Српској, гдје бораве до 26. јуна.



