Бањалучка полиција ухапсила је јуче, 25. јуна Н.С. из овог града који је ходајући пијан улицом показивао полни орган.
Он се терети, како је саопштено из Полицијске управе Бањалука, да је починио прекршај вршење физиолошких потреба и показивање полног органа из члана 9. Закона о јавном реду и миру и 52. Закона о основама безбједности саобраћаја Републике Српске.
„Наведено лице се у Бањалуци у видно алкохолисаном стању, као пјешак, кретало коловозном траком и показивало полни орган. Испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 1,41 г/кг алкохола у организму“, наводе из ПУ Бањалука.
Додају да је о наведеном обавијештен дежурни судија Основног суда у Бањлауци – Одјељење за прекршаје.



