На интернету се појавио видео-снимак на којем је приказано више мушкараца који палезаставу Републике Српске, уз узвике „Текбир, Алаху-екбер“.
Гласови учесника су измијењени, а у једном моменту неко од учесника је изјавио да је то „четничка“ застава, те потом додао „Мајку јој је..м“.
Затим група мушкараца углас говори „Текбир, Алаху-екбер“.
Није познато гдје и када је снимак настао, нити да ли ће полиција нешто предузети у вези са овим инцидентом.
Према доступним информацијама, хулигани су претходно заставу Републике Српске скинули са јарбола, а све се десило уз граничну линију између ФБиХ и Републике Српске.



