Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš, napisao je lider SNSD Milorad Dodik na Iksu.
– Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti – napisao je Dodik lideru SDA.
Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš.
Nejak si ti za mene.
Nemaš ni ti dovoljno kila.
I nikada se nećeš ugojiti.— Milorad Dodik (@MiloradDodik) June 23, 2026


