У близини напlatних кућица у Јакуповцима надомак Бањалуке јутрос, 24. јуна, десила се необична сцена, а како јављају возачи, на путу су биле двије свиње.
„Два товљеника пред напlatним кућицама шетају испред напlatних из правца Бањалуке“, упозорио је јутрос возач у Viber групи.
Други возачи су се затим нашалили тим поводом.
„Иду у контра смјеру“, један је од коментара.
„Није се добро престројила“, написао је други возач.
„Идемо хватати, скупи су ове године“, коментар је трећег возача.




