U blizini naplatnih kućica u Jakupovcima nadomak Banjaluke jutros, 24. juna, desila se neobična scena, a kako javljaju vozači, na putu su bile dvije svinje.
„Dva tovljenika pred naplatnim kućicama šetaju ispred naplatnih iz pravca Banjaluke“, upozorio je jutros vozač u Viber grupi.
Drugi vozači su se zatim našalili tim povodom.
„Idu u kontra smjeru“, jedan je od komentara.
„Nije se dobro prestrojila“, napisao je drugi vozač.
„Idemo hvatati, skupi su ove godine“, komentar je trećeg vozača.




