Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik objavio je na društvenoj mreži X da je razgovarao sa liderom SDA Bakirom Izetbegovićem te najavio nastavak.
„Pričao sam sa Bakirom. Nastavak slijedi“, napisao je Dodik na svom nalogu na društvenoj mreži Iks.
Pričao sam sa Bakirom.
Nastavak slijedi.— Milorad Dodik (@MiloradDodik) June 24, 2026
Podsjećamo, Milorad Dodik je ranije danas reagovao na izjave Izetbegovića, koji je rekao da se „Milorad Dodik nekom silom mora riješiti“, na šta je Dodik odgovorio kazavši da je otporan na prijetnje, ali da ne voli nedorečene stvari.



